Druhé tréninkové kolo – úterý 19.7.

Po včerejší premiéře, kdy se nás sešlo zatím pouze šest, přicházím s další nabídkou našeho úterního tréninkového ježdění. Takže v úterý 19.7. bude sraz opět v 17:45 tentokrát na okraji Přerova na výpadovce na Želatovice. Za křižovatkou s ulicí Kabelíkova ve směru z města je po pravé straně odbočka ke garážím, kde se sejdeme (zobrazení na mapě). Okruh měří necelých 39km. Končit budeme u občerstvovacího zařízení někde u Bečvy kolem osmé hodiny večer.

Většina výletu se tentokrát pojede po asfaltu. Pojedeme do Želátovic, Tučína, Pavlovic a do Lhoty. První část neustále stoupá. Za Lhotou se dáme vpravo do lesů a objedeme vrch Krásnice. Sjedeme od Helfštýna do Týna, kde se přes pole vydáme k lomu v Podhůře. Po silnici vystoupáme na začátek Hlinska. Po loukách a lesem budeme kopírovat úvodní část Author Šela Marathonu. Sjedeme do Sušic a poté se polní cestou dostaneme ke grymovskému mostu. Dál pokračujeme klasicky po pravém břehu Bečvy až do Přerova.

Kdo chce jet, ať se nahlásí do komentářů – abych měl přehled, kolika lidí se mám dopočítat na srazu. Klidně přizvěte své známé, pokud mají odvahu a sílu. Zahrádku s kofolou si zvolíme na místě. Doporučuji cyklistickou helmu, pro mladší 18ti let je povinná. Akce se koná na vlastní nebezpečí mimo působnost SK Badminton Přerov.