Nábor

SK Badminton Přerov pořádá nábor dětí pro závodní badminton!

Na následujících řádcích najdete všechny důležité informace, které pravděpodobně hledáte. Jestli stále váháte, není nic jednoduššího, než se dostavit ve stanovený termín k nám do tělocvičny. S sebou si nezapomeňte vzít vyplněnou přihlášku a prohlášení k GDPR.

Koho hledáme? Děti ve věku 6 až 8 let (ročníky 2015, 2016, 2017)

Termíny náboru? během září vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:30 do 17:30 hodin

Kde probíhají tréninky? V tělocvičně Střední školy gastronomie a služeb, Šířava 7, vchod do tělocvičny je z ulice Čechova naproti prodejny Emos – podívejte se na mapku

Co si vzít s sebou? Každé dítě by mělo přijít ve vhodném sportovním úboru (tepláky, kraťasy, tričko), badmintonovou raketu, nutná je halová sportovní obuv, míče děti dostávají

Jakou koupit dítěti raketu? Pokud se neorientujete v nabídce badmintonových raket, trenéři Vám rádi poradí s výběrem. „Badmintonové sety“ ze supermarketu za pár korun nejsou vhodné. Stejně tak není potřeba kupovat dítěti špičkový závodní model.

Jak probíhají tréninky? Nejmenší děti se v přípravce věnují nejprve zdokonalování pohybových dovedností a mrštnosti ve formě různých cviků a sportovních her. Dále je nutné děti naučit správné držení rakety a podání. Až poté se děti věnují hře. Tento postup je důlěžitý, aby se děti vyvarovaly případným herním zlozvykům. Postupně děti učíme také pravidla badmintonu.

Kdy se mé dítě zúčastní prvního turnaje? Než děti posíláme na turnaje, musí prokázat dostatečné herní dovednosti a znalosti pravidel. Soutěže jsou v herním řádu ČBaS povoleny dětem od 9 let.

Stále jste se nerozhodli? Podívejte se také na náš Facebook, kde najdete další fotky a videa z tréninků, turnajů nebo soustředění. Pokud máte nějaké dotazy, napište nám na info@badmintonprerov.cz nebo pošlete zprávu na Facebooku..