Veronika Pěčková si vítězstvím zajistila postup na GPA U15

V sobotu 8.9.2012 se v Kopřivnici konal první turnaj GPC kategorie U15 a U19. Z našeho oddílu se ho zúčastnili Veronika Pěčková, která ve své kategorii U15 hrála pouze dvouhry a  zároveň startovala i za kategorii U19 a  Nikolas Trucla s Tomášem  Riedlem  za kategorii U19.

Pěčková jakožto první nasazená hráčka ve své kategorii poměrně snadno přehrála všechny své soupeřky a umístila se na prvním místě, čímž si zajistila postup na GPA do Českého Těšína. V kategorii U19 se jí už tak dobře nedařilo a postoupila jen do druhého kola, stejně jako Riedl s Truclou.

Ve čtyřhře se Riedl s Truclou  probojovali do semifinále kde prohráli na tři sety s nasazenou jedničkou Klupa-Mihalkanin (Orlová-Lutyně). Stejně tak Pěčková,  která hrála čtyřhru s Jančatovou (So Klimkovice),  prohrála v semifinále na tři sety s konečnými vítězkami Budzelovou-Kelnarovou (So Klimkovice, Kopřivnice).

V mixu nastoupili Přerováci proti sobě v prvním kole, ve kterém byl úspěšnější pár Riedl-Pěčková  oproti Truclovi, který hrál s Lucií Fojtů ze Vsetína.

Všem třem přejeme, aby se jejich výsledky v dalších kolech jen zlepšovaly.