Úterní kolo (2) – 17.7.

Aktualizace, 17.7. 16:40: Pro nepříznivé počasí se dnešní vyjížďka překládá na další týden.

Další úterní cyklovyjížďka se bude konat 17. července. Sraz bude tentokrát u garáží na křižovatce ulic Želatovská a Kabelíkova. Odjezd je opět v 17:45 a čeká nás přibližně 35km po asfaltkách a v lehkém terénu.

Trasa povede cyklostezkou do Želátovic, dál do Podolí. Přes zemědělské cesty pokračujeme do Pavlovic, kde nad vesnicí odbočíme proti směru bývalé trasy Author Šela Marathonu. Sjedeme terénem do osady Kudlov a po silnici projedeme Sušice směrem na Oldřichov. Cestu do Oseka si protáhneme po polňačkách. Osekem projedeme ve směru k železniční zastávce, kde za přejezdem uhneme vlevo podél tratě. Dál pokračujeme po polních cestách a silnici až k Radvanicím. Z Radvanic opět jedeme lehkým terénem do Buku a do Sobíšek. Projedeme Vinarský les, sjedeme do Vinar a do Lýsek. Projedeme Žebračkou a do Přerova se vrátíme kolem Laguny.

Kdo chce jet, ať se nahlásí do komentářů – abych měl přehled, kolika lidí se mám dopočítat na srazu. Klidně přizvěte své známé, pokud mají odvahu a sílu. Zahrádku s kofolou si zvolíme na místě. Důrazně doporučuji cyklistickou helmu, pro mladší 18ti let je povinná. Pro návraty při západu slunce je dobré myslet na vhodné osvětlení kola. Akce se koná na vlastní nebezpečí mimo působnost SK Badminton Přerov!

PS: Kdo rád píchá, vezme si po včerejší zkušenosti s sebou duši se správným ventilkem!