Úterní kolo (1) – 10.7.

Po loňském úspěchu prázdninových úterních cyklovyjížděk jsme se rozhodli navázat a tím vytvořit tradici. Letošní první úterní kolo se bude konat 10.7. a pro začátek si dáme trasu shodnou s loňskou první vyjížďkou. Odjezd účastníků bude v 17:45 od Ornitologické stanice v Přerově. Trasa měří 39km a předpokládaný návrat do Přerova bude po osmé hodině večer (stále za světla).

Vyrazíme kolem Michalova do Předmostí a poté na Čekyňský kopec. Pokračovat budeme do Zábeštní Lhoty a Penčic. Terénem přejedem do Lazníků a chvíli se budeme proplétat lesem mezi Švrčovem a Staměřicemi. Sjedeme do Veselíčka a mezi chmelnicemi dorazíme do Oseka, odkud celou trasu dokončíme podél břehu Bečvy do Přerova. Většina výletu je vedena terénem a nebo po méně frekventovaných silnicích, je sjízdná na horském i krosovém kole. 

Kdo chce jet, ať se nahlásí do komentářů – abych měl přehled, kolika lidí se mám dopočítat na srazu. Klidně přizvěte své známé, pokud mají odvahu a sílu. Zahrádku s kofolou si zvolíme na místě. Důrazně doporučuji cyklistickou helmu, pro mladší 18ti let je povinná. Pro návraty při západu slunce je dobré myslet na vhodné osvětlení kola. Akce se koná na vlastní nebezpečí mimo působnost SK Badminton Přerov!