Turnaj GPC U13 v Přerově

V sobotu 5. února jsme pořádali turnaj GPC pro kategorii U13. Z našich hráčů si na turnaji nejlépe vedl Timon Krejčiřík, který získal zlatou medaili za první místo ve smíšené čtyřhře. Se svou kopřivnickou partnerkou Annou Pargačovou jako první nasazený pár porazili postupně všechny své protihráče a finále úspěšně zakončili výhrou nad klimkovicko-ostravským párem Kňazovčík – Štarhová.

Další medailové umístění se podařilo získat také Martinu Ondrovi a Davidu Navrátilovi. Bronzovou medaili získal Martin ve všech disciplínách, když v semifinálových zápasech nevyhrál nad svými protihráči. Ve smíšené čtyřhře se svou spoluhráčkou Ninou Leciánovou z SKP Komety Brno ho v postupu do finále zastavil Timon s Annou. Ve dvouhře ve třech setech fyzicky nestačil na pozdějšího vítěze Jakuba Durčáka z Karviné. Spolu s Davidem také sehráli nevydařený třísetový zápas s nasazenými jedničkami ve čtyřhře Jakubem Durčákem a Miroslavem Teplým.

Svou premiéru si na turnaji ve všech třech disciplínách odehrála také naše hráčka Viktorie Cínová. Ve dvouhře se jí podařilo postoupit do druhého kola po vítězství nad brněnskou hráčkou Antonií Hodálovou. Postup do druhého kola ve čtyřhře jí dokonce stačil na medailové třetí místo.