Lucie Skařupová vítězně na GPC U19 v Opavě

Dne 16.1. 2022 se konal turnaj GPC U19 v Opavě. Za SK Badminton Přerov se zúčastnila Lucie Skařupová, která nastoupila ve všech třech disciplínách. V mixu, společně se Samuelem Glacem z B.O. Chance Ostrava se dostali do druhého kola, kde bohužel podlehli páru Waliszewski-Krajčí na tři sety – 21:12, 17:21, 13:21. Ve dvouhře se Lucii dařilo více a bez ztráty setu se ji podařilo zvítězit. V prvním kole porazila Szturcovou Nelu 21:5 a 21:8. V druhém zvítězila nad brněnskou hráčkou Nelou Fliglovou 21:9 a 21:6. Semifinále pro ni bylo náročnější, ale vyšla vítězně i ze zápasu proti Petře Benišové z Kopřivnice 21:12 a 21:17. Ve finále vyhrála nad nasazenou jedničkou Valérii Žurkovou 21:16, 21:12. Čtyřhru s Barborou Helešicovou dotáhly do finále, kde na tři sety podlehly páru Benišová-Ciróková 21:19, 12:21, 15:21.

Fotky z turnaje najdete na našem Facebooku.