Sobotní turnaj „O POHÁR RYTÍŘE VÍTKA“

V sobotu 12. ledna pořádal badmintonový oddíl Chance & Ridera Sport Team, z.s. dětský turnaj „O POHÁR RYTÍŘE VÍTKA“ pro kategorie U9, U11, U13, U15. Turnaje se zúčastnili naši nejmladší hráči, kteří jeli na turnaj poprvé, aby nasbírali zkušenosti, zažili turnajovou atmosféru a vyzkoušeli si kromě hraní na kurtu také důležitou práci rozhodčího. Turnaj se hrál švýcarským systémem celkem na 6 kol. Zápasy v kategorii U11 se hrály na dva sety do jedenácti bodů. Za každý vyhraný set získal vítěz 3 body. Pokud jeho soupeř uhrál 7 bodů a více, získal vítěz 2 body a poražený 1 bod. Za kategorii U11 nastoupili, Andrea Chupáčová, Natálie Timto, Šimon Bezděk a Timon Krejčiřík. Z chlapců se nejlépe dařilo Šimonovi, který získal 21 bodů, a umístil se na druhém místě. Na třetím místě z děvčat se umístila Natálie Timto s 12 body. V kategorii U13 hrál za náš oddíl Lukáš Chudárek. Zápasy se v této kategorii hrály na dva sety do 15 bodů.Lukáš v celkovém počtu získal 29 bodů a dosáhl tak na druhé místo před favoritem soutěže Ondrou Kupcem z Orlové.

Celou fotogalerii najdete na našem Facebooku.