Lucka Skařupová zvítězila na celostátním turnaji juniorů do 19 let

Lucka Skařupová navázala na vítězství z minulého týdne v kategorii dospělých dalším vyhraným turnajem. Tentokrát na turnaji GP A kategorie U 19. Pavoukem dvouhry dívek prošla bez zaváhání a bez ztráty setu ovládla tento turnaj ve dvouhře. Po volném losu v prvním kole porazila ve druhém Lucii Paterovou z MTAC Praha 21:17, 21:9. Ve čtvrtfinále Karolínu Nachtmanovou 21:10, 21:14. V semifinále Amélii Maixnerovou 21:16, 21:10 a ve finále Vandu Sedláčkovou 22:20, 21:16.

Ve stejném termínu se konal v Olomouci Turnaj GP C U 15. Po skvělých výkonech bral první místo v mixu Timon Krejčiřík s Aničkou Pargačovou z Kopřivnice a druhé místo ve čtyřhře spolu s Šimonem Bezděkem. Ten dosáhl z přerovských na nejlepší umístění ve dvouhře když skončil na třetím místě. Timon Krejčiřík a Michal Vybíral obsadili 5. – 8. místo, Martin Ondra skončil na 9.-16. místě, stejně jako David Navrátil, jež však stále ještě hraje kategorii U 13. Ve čtyřhře chlapců Martin Ondra s Michalem Vybíralem obsadili 5. místo.