David Navrátil veze z Brna první a druhé místo

Na třech místech hráli v sobotu přerovští své turnaje. V Brně se hrál turnaj GPC U 13, kde nás reprezentovali David Navrátil a Matouš Bezděk a také turnaj kategorie C U 17, kde nás reprezentovali Petr Ondra a Jan Pavlík. V Olomouci na GP C dospělých startovala Lucka Skařupová, Karolína Trnkalová a Tomáš Drkoš. Nejlépe si tentokrát vedl David Navrátil, který prošel turnajovým pavoukem ve dvouhře bez porážky a zvítězil. Ve čtyřhře chlapců společně s Borovičkou z Olomouce obsadili druhé místo. Turnaj ve dvouhře žen v Olomouci suverénně ovládla Lucka Skařupová a zvítězila. Na turnaji GP A U 15 v Praze na jedno vítězství ve dvouhře dosáhl Šimon Bezděk a debl Bezděk/Krejčiřík. Pěkného výsledku pak dosáhl ještě Š. Bezděk s Malou z Rychnova nad Kněžnou. Na turnaji GP C U 17 obsadil P. Ondra ve dvouhře 3. místo.