Jarní vyjížďka na kolech – 1.5.2013

PRO NÍZKOU ÚČAST VYJÍŽĎKU RUŠÍME!!!

Jako každým rokem jsme se rozhodli připravit pro všechny zájemce z řad hráčů, rodičů a známých Jarní vyjížďku na kolech. Bude se konat 1.5. odpoledne a bude to určitě super příležitost, jak vypadnout z města, které mají navštívit „radikálové“. Odjezd bude ve 13 hodin od garáží na křižovatce Želatovská/Kabelíkova.

Trasa bude stejná jako vloni a to z důvodu, že ji moc lidí nejelo, její délku lze flexibilně upravovat a celá je sjízdná i za mokra. Samozřejmě v dešti nepojedeme :-)

Z Přerova vyrazíme po cyklostezce do Želátovic a dál po silnicích nižších tříd. Pojedeme do Podolí, kde přes polní cesty budeme pokračovat na zemědělské letiště a do Pavlovic. Z Pavlovic po silnici směrem k Helfštýnu. Za Lhotou odbočíme lesní asfaltkou na Krásnici, k chatě U Huberta až na Maleník. Z Maleníku sjedeme dle fyzických možností účastníků dlouhým sjezdem až do Teplic nad Bečvou (možnost občerstvení a koštování pramenů). Na začátku Hranic odbočíme do kolonie rodinných domků, kde krátkým stoupáním vyjedeme na lesní cestu Gabrielku, která po vrstevnici kopíruje cyklostezku nad Bečvou. Sjedeme do Týna nad Bečvou, kde se můžeme rozhodovat, jak dojet do Přerova. Nejlehčí varianta bude po cyklostezce po LEVÉM břehu Bečvy kolem Lipníka, Oseka a Grymova až do Přerova.

Prosím všechny vážné zájemce, ať se nahlásí do komentářů pod článkem nebo do události na Facebooku – to proto abych věděl, kolika lidí se dopočítat. Jarní vyjížďka se nekoná pod záštitou SK Badminton Přerov a tudíž se na účastníky nevztahuje oddílové pojištění. Absolvování vyjížďky je na vlastní nebezpečí každého účastníka. Všem účastníkům důrazně doporučuji vzít si cyklistickou helmu. U případných účastníků mladších 18 let je helma povinná!