Finále KP družstev, Opava; 5. kolo II. ligy, Přerov

Včera se v Opavě konalo finálové kolo krajského přeboru družstev dospělých. V prvním zápase se naše družstvo „C“ utkalo s loňským účastníkem II. ligy – domácím týmem Opavy. Prohráli jsme 2:4. Pak jsme asi dvě hodiny čekali na odehrání zápasu o 5. a 6. místo. Naším soupeřem bylo družstvo Kopřivnice. Utkání bylo poměrně vyrovnané. O důležitý bod se zasloužila Janička ve dvouhře, když porazila po urputném vyčerpávajícím boji Čevelovou. Další bod jsme získali v mixu a druhé čtyřhře. Konečný výsledek byl až do druhé dvouhry mužů otevřený. Bohužel se nám koncovka nepovedla a my jsme prohráli 3:5. Můžeme ještě spekulovat, zda jsme neudělali chybu v postavení deblových dvojic. Každopádně v sezóně 2005/2006 se družstvo SK Badminton Přerov „C“ umístilo v KP družstev na 6. místě a oproti loňskému předposlednímu místu si polepšilo.

V Přerově v Badminton Aréně se uskutečnilo 5. kolo II. celostátní ligy – skupiny východ. Ve hře byla 7. sestupová příčka. Naštěstí na ni přerovská družstva nedosáhla. Béčko prohrálo s Áčkem 3:5. V zápase s Brnem-Jehnicemi vyhrálo „B“ družstvo 6:2. Třetí zápas Béčko prohrálo s Orlovou-Lutyní 1:7. SK Badminton Přerov „A“ prohrálo s Orlovou 3:5 a Brno-Jehnice porazilo 5:3. Na konci tabulky pak je umístění následovné: 4. Orlová, 5. Přerov „B“, 6. Přerov „A“, 7. Brno.

Večer jsme poté celou sezónu náležitě oslavili na Jižní a pár z nás i na Gauči :-) Od pondělka najíždíme na nový trénink – budem se přizpůsobovat na systém 2×21 bodů.