1. kolo 2. ligy SmBaS

V neděli 14.10. se v Kopřivnici konalo 1. kolo 2. ligy SmBaS. V něm startovala obě naše družstva dospělých v základní části.

Áčko má za cíl vyhrát soutěž a postoupit zpět do 1. ligy. Jeho cíl se zatím daří plnit. V úvodních zápasech áčko vyhrálo všechna svá utkání. Nejprve v poměru 8:0 proti družstvu Bohumína, které se na zápas z organizačních důvodů nedostavilo. Dál si áčko svá vítězství poctivě vybojovalo – proti Opavě v poměru 5:3 a proti Orlové „B“ 6:2.

Zápasy béčka byly rozlosovány do druhé skupiny. Béčko v úvodním utkání podlehlo Kopřivnici „B“ 0:8. V zápase proti Českému Těšínu „A“ mělo možnost dosáhnout minimálně na remízu, přesto zůstalo skóre nepříznivé 3:5. Zápas proti BK Ostrava nakonec skončil očekávanou výhrou v poměru 7:0 (skreč ženského debla na obou stranách).

Áčko je na nejlepší cestě vyhrát svou skupinu a do semifinálových bojů postoupit jako nejsilnější celek. Béčko splnilo očekávání a výhrou nad BK Ostrava si zajistilo postup do semifinále. Druhé kolo základní části se koná 1.12. v Bohumíně.

Všechny výsledky včetně zápisů najdete v sekci Družstva.

Aktualizace 18.10.: Zápas 3. dvouhry v utkání TJ Slavoj Český Těšín „A“ – SK Badminton Přerov „B“ byl skrečován ve prospěch našeho družstva. Stav zápasu se tedy změnil na remízu 4:4.