Zuzka Pavelková nejlepší z českých hráček na MMČR v Praze

Od čtvrtka do neděle probíhá v Praze Mezinárodní mistrovství České republiky. Čeští hráči na kvalitně obsazeném turnaji kategorie International Challenge již dohráli. Ve dvouhře dívek nastoupila v pátek do hlavní soutěže i naše hráčka Zuzana Pavelková. V prvním kole jí los přidělil ve skvělé formě hrající Slovenku Martinu Repiskou, která se do hlavní soutěže probojovala z kvalifikace. Zuzana nad Martinou zvítězila ve třech setech 21:18, 22:24, 21:12. Přibližně 30 minut po prvním zápasu byla vyhlášena do dalšího utkání s Annou Madsen z Dánska, pozdější semifinalistkou turnaje. Vedle špatně osvětlené haly a kvalitní soupeřky musela Zuzana bojovat také s nedostatečnou regenerací po předchozím náročném utkání. První set Zuzana prohrála 14:21, ale ve druhém se v těsné koncovce snažila vybojovat třetí set, ovšem neúspěšně poměrem 22:24. Zuzana se jako jediná česká hráčka probojovala v pavouku mezi 16 nejlepších hráček. Bohužel ani to nestačilo, aby si vysloužila od Svazu pozvání na autogramiádu českých reprezentantů, která proběhla dnes odpoledne.