Třetí kolo oblastního přeboru družstev

V sobotu 12. února se v Bohumíně konalo třetí kolo oblastního přeboru družstev dospělých. Přerovské družstvo „B“ se snažilo postoupit do finálové skupiny šesti nejlepších týmů, což se nakonec také podařilo.

V prvním zápase se béčko utkalo s TJ Slavoj Český Těšín. Původně předem prohraný zápas se stal velkým dramatem a rozhodovalo se až v posledních zápasech. Nejzajímavější výsledek dosáhl ve čtyřhře pár Kubín, Pavelka proti Valcha, Koždoň, kdy ve třetím setu vyhráli v poměru 30:29, přičemž asi osum mečbolů bylo na straně soupeře. Nakonec přerovské družstvo prohrálo 3:5.

Ve druhém zápase hrálo béčko proti družstvu TJ Orlová-Lutyně B. Úkol zněl jasně: Vyhrát!!! Vítěznou sestavu zamotal hned na začátku na tři sety prohraný mix páru Zavadil, Pavlíčková. Naštěstí oba jmenovaní se zasloužili o nasbírání potřebných bodů a setů ve dvouhrách a tak spravili svou reputaci. Přerovské béčko nakonec díky nasbíranému setu k dobru ze strany Dáši Pavlíčkové a rozhodujícího zápasu na raketě Zavadila remízovalo s Orlovou 4:4 a na sety vyhrálo 10:9. To znamaná postup mezi šest nejlepších družstev.

Finálový zápas se hraje v sobotu 9.4. v Opavě. Soupeřem družstva B by mělo být áčko VŠB Ostrava.