Studená stříbrná na Přeboru Klimkovic

V sobotu a v neděli 21.3. – 22.3. se konal v Klimkovicích Přebor Klimkovic a MS župy ČOS. V sobotu byly na pořadu kategorie dětí U11 a U13, v neděli U13 a U17. V kategorii U11 náš oddíl reprezentovali Tereza Suchánková a Viktor Klein. V systému hraném na dvě porážky Viktor jednou zvítězil a potom dvakrát prohrál, Tereza dvakrát prohrála. Oba předvedli bojovný výkon, ale zatím ztrácí především pohybem na kurtu. V kategorii U15 startovali Hrudíková, Mrázková a Studená. Nejlépe si vedla Maruška Studená, která okusila hořkost porážky pouze od Němcové a obsadila konečné druhé místo. Postupně porazila Grusmannovou, Petruškovou, Mrázkovou, Morcinkovou a Závodnou. Podlehla pouze vítězce Němcové z Orlové. Hrudíková s Mrázovou skončily na děleném 5. – 6. místě.

V neděli 22.3.2015 reprezentovali na Přeboru Klimkovic přerovský badminton v kategorii U13 Tomáš Drkoš, Ondřej Soják, Tomáš Svoboda a Jiří Maňák. První dva jmenovaní Tomáš s Ondrou doplatili na los, když na sebe narazili již ve 2. kole. Z klubového duelu vyšel vítězně Tom. Ondra v pavouku poražených ještě sehrál 2 zápasy a umístil se na 13-16 místě se ziskem 30 bodů do žebříčku. Tom v pavouku vítězů vypadl ve čtvrtfinále a umístil se tak na 9-12 místě se ziskem 54 bodů do žebříčku.

Tomáš Svoboda s Jirkou Maňákem stále sbírají turnajové zkušenosti. Svá utkání prohráli v pavouku vítězů i poražených a skončili na 25-31 místě se ziskem 9 bodů do žebříčku. Je to však jen otázka času, kdy i oni se stanou hrozbou pro své soupeře :-)

Výsledky turnaje zde.

IMG_0842