Šesté tréninkové kolo – 16.8.

Podle všeho to vypadá, že přes nástrahy letošního léta budeme moct vyjet na kolo i příští úterý, tedy 16. srpna. Sraz bude opět již v 17:30 u Ornitologické stanice. Bude nás čekat okruh dlouhý 35km, který z velké části vychází z trasy první vyjížďky. Dojezd na kofolu bude kolem 19:30. Trasa by až na pár krátkých úseků měla být sjízdná i po dešti.

Začátek vyjížďky je všem pravidelným účastníkům známý – od Ornitologické stanice objedeme město, vyjedeme na Čekyňák a po vrchu se dostaneme do Sobíšek. Sjedeme přes Zábeštní Lhotu do Penčic, kde se kolem chatové osady přesuneme mírným terénem do Lazníků. Dál pokračujeme lesem a vyjedeme na Švrčově, odkud po asfaltu jedeme k Veselíčku. Před Veselíčkem si vložíme krátké stoupání následované sjezdem do vesnice. Silnicí mezi chmelnicemi dorazíme do Oseka. Z Oseka pravděpodobně budeme pokračovat kolem Bečvy po cyklostezce, pokud přestane pršet, pojedeme terénem.

Kdo chce jet, ať se nahlásí do komentářů – abych měl přehled, kolika lidí se mám dopočítat na srazu. Klidně přizvěte své známé, pokud mají odvahu a sílu. Zahrádku s kofolou si zvolíme na místě. Doporučuji cyklistickou helmu, pro mladší 18ti let je povinná. Akce se koná na vlastní nebezpečí mimo působnost SK Badminton Přerov.