Páté tréninkové kolo – 9.8.

Aktualizace, 4.8.2011: Protože se již dříve stmívá, začátek naší vyjížďky posouváme na 17:30!!!

Pátá úterní cyklo vyjížďka bude tentokrát opakováním. Pojedeme 9.8. v !!17:30!! opět od křižovatky Kabelíkova/Želatovská. Trasa povede stejně jako při naší druhé vyjížďce. Okruh měří tedy opět 39km a z velké části se jede po asfaltu. Přestože je to zatím trasa s největším převýšením, okruh se jede docela rychle a my se tak můžeme přizpůsobit pomalu se zkracujícím dnům.

Většina výletu se tentokrát pojede po asfaltu. Pojedeme do Želátovic, Tučína, Pavlovic a do Lhoty. První část neustále stoupá. Za Lhotou se dáme vpravo do lesů a objedeme vrch Krásnice. Sjedeme od Helfštýna do Týna, kde se přes pole vydáme k lomu v Podhůře. Po silnici vystoupáme na začátek Hlinska. Po loukách a lesem budeme kopírovat úvodní část Author Šela Marathonu. Sjedeme do Sušic a poté se polní cestou dostaneme ke grymovskému mostu. Dál pokračujeme klasicky po pravém břehu Bečvy až do Přerova.

Kdo chce jet, ať se nahlásí do komentářů – abych měl přehled, kolika lidí se mám dopočítat na srazu. Klidně přizvěte své známé, pokud mají odvahu a sílu. Zahrádku s kofolou si zvolíme na místě. Doporučuji cyklistickou helmu, pro mladší 18ti let je povinná. Akce se koná na vlastní nebezpečí mimo působnost SK Badminton Přerov.