Máme za sebou 1. kolo 2. ligy SmBaS

V sobotu 10. listopadu jsme vstoupili do dalšího ročníku 2. ligy SmBaS. V Kopřivnici se konalo 1. kolo. Letos se do soutěže přihlásilo celkem 14 týmů, a tak byla základní část rozdělena na dvě skupiny po 7 týmech, kde se hraje systémem každý s každým. Po základní části z každé skupiny postoupí 4 nejlepší týmy do finálového play-off.

V 1. kole jsme se v prvním utkání střetli s nováčkem soutěže, družstvem Badminton Akademie Olomouc B, které jsme porazili poměrem 6:2. Ve druhém utkání na nás čekal silnější tým BK Kopřivnice A, který sestoupil z vyšší soutěže. Bohužel, podle očekávání jsme prohráli 1:7. V průběžné tabulce nám patří 4. místo ve skupině. Další kolo 2. ligy se koná v sobotu 1. prosince a náš tým nastoupí proti TJ Sokol Klimkovice C a SK Badminton Bohumín.

Zápisy utkání, výsledky 1. kola a průběžná tabulka ke stažení. Více fotek najdete na našem Facebooku.