Jedno první místo a čtyři třetí místa na turnaji GPC U15 v Brně

Na závěr jarní sezóny dosáhli naši mladí hráči pěkných výsledků na turnaji GPC U15 pořádaném Kometou Brno 5. června.

Pozitivní je, že se jej zúčastnili všichni nominovaní, tedy Martin Ondra, Šimon Bezděk, Timon Krejčiřík, Lukáš Chudárek, Jan Pavlík, Andrea Chupáčová.

Z mladých hráčů, kteří patří ještě do kategorie U13 postoupil ve dvouhře do druhého kola pouze Martin Ondra, což se mu podařilo i ve čtyřhře s partnerem Tobiášem Košutou z Brna. V mixu s Andreou jim v prvním kole odpadl soupeř a v dalším zápase prohráli, takže obsadili páté místo.

Šimon Bezděk spolu s Timonem Krejčiříkem ve čtyřhře vyhráli v prvním kole a tím obsadili páté místo. Timon Krejčiřík s partnerkou Annou Pargáčovou z Kopřivnice vyhráli tři zápasy, prohráli až v semifinále.

Andrea Chupáčová dosáhla zatím svého nejlepšího turnajového výsledku, když ve dvouhře vybojovala dvě vítězství a obsadila páté místo. Ve čtyřhře spolu s Ninou Leciánovou z Brna po jednom vítězství a prohře v semifinále  získala bronzovou medaili.

Lukáš Chudárek ve dvouhře vybojoval páté místo a v mixu s Klárou Flíglovou z Brna prohráli až v semifinále.

Jan Pavlík vybojoval ve dvouhře tři vítězství. Prohrál až v semifinále i když již ve druhém setu měl dva matchbally. Chlapci Honza s Lukášem si spravili chuť ve čtyřhře, když prošli vítězně celým turnajem bez ztráty setu. Ve finále porazili své přemožitele z dvouher olomoucký pár Hrubý, Prstek 21:17, 21:15.