Jarní vyjížďka na horských kolech 2011

Přišlo jaro a teplo a je nejvyšší čas zařadit vedle badmintonu nějaký doplňkový sport. Vhodným doplňkem, jak si přes léto namakat fyzičku, je bezesporu kolo. Vloni byla jarní vyjížďka zrušena kvůli počasí. Věřím, že letos nás podobný osud nepotká. Chcete-li se zúčastnit jarní vyjížďky, vyberte si v hlasování data, která Vám vyhovují. Na základě preferencí pak vyberu konečné datum a včas budu účastníky informovat na webu a na facebooku. Z důvodu konání několika cyklistických závodů v okolí Přerova a Lipníka je na výběr poslední dubnový víkend a poté až půlka května, abychom si navzájem nezavazeli.

Trasa zůstává stejná jako vloni. Pouze plánuji pár menších úprav při výjezdu z Přerova a potom za Maleníkem ve sjezdu k Bečvě. Celá etapa měří kolem 55km a jediným náročným bodem je výjezd z Týna na Helfštýn. Zbytek trasy je klasická „zvlněná rovina“ Moravské Brány.

Jarní vyjížďka se nekoná pod záštitou SK Badminton Přerov a tudíž se na účastníky nevztahuje oddílové pojištění. Absolvování vyjížďky je na vlastní nebezpečí každého účastníka. Trasa je určena pro horská kola. Všem účastníkům důrazně doporučuji vzít si cyklistickou helmu. U případných účastníků mladších 18 let je helma povinná! Tady ještě nabízím pár slov k cyklistickým přilbám.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy: hlasování o datu | mapa | Proč vozit přilbu