GPC+ U17 oblastní přebor v Olomouci

V neděli 18. listopadupořádal SmBaS a BK Omega Olomouc oblastní přebor pro kategorii U17. Z našeho oddílu se jej zúčastnili, Dominik Kopřiva, Tomáš Drkoš, Tomáš Svoboda a Jiří Maňák. V úvodních smíšených čtyřhrách si zahrál Tomáš Drkoš s Veronikou Pavlíkovou z TJ Slavoje Český Těšín a Dominik Kopřiva s Lucií Metzovou z Klimkovic. Lépe se dařilo Dominikovi s Lucií, když se postupně dostali až do finále, kde podlehli páru Matula – Žurková z BO Chance.

Ve dvouhře chlapců se do třetího kola dostal Tomáš Drkoš, kde ale prohrál po třech neproměněných mečbolech ve třetím setu s Tomášem Matulou 20:22. Dominik potvrdil formu nasazené jedničky a probojoval se až do finále. Tam bohužel po třísetové bitvě nestačil na nasazenou dvojkou Matěje Rzeplinského z Českého Těšína.

Ve čtyřhrách se pro změnu více dařilo Tomáši Drkošovi, když se svým partnerem Martinem Slívou z Kabal teamu Karviná postupně porazily všechny proti nim postavené páry a zastavila je až ve finále Olomoucká dvojice Chumchal – Kocián.

Celkové výsledky zde:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=3C6275FD-BDA4-4319-A1C2-C7A6BBA1EC85