GPC U13 v Orlové

V sobotu 13. 1. se v Orlové konal postupový turnaj GPC kategorie U13. Z našeho oddílu se ho zúčastnily pouze dívky, Petra Řihovská, Magdaléna Číhalová, Barbora Baranová a Adéla Krejčířová. V úvodních smíšených čtyřhrách si zahrála pouze Krejčířová s Šelem z Orlové, a dostali se do třetího kola a Číhalová s Frankem, také z Orlové, a ti skončili v kole druhém.

Ve dvouhrách Řihovská porazila Čižovou z Klimkovic (15;13) a poté prohrála s první nasazenou Petrou Benišovou z Kopřivnice (4;4). Číhalová prohrála v prvním zápase s Marií Sogelovou z Olomouce (6;3). Krečířová v prvním zápase porazila Elišku Honajzerovou z Klimkovic (21;9) a ve druhém třísetovém zápase prohrála se svou oddílovou spoluhráčkou Baranovou (-17;18;-17). Nejlépe se ve dvouhře dařilo Barboře Baranové, která postupně vyřadila ze soutěže Čmielovou z SK Vitality Slezsko (19;-18;18), Dejlovou z Klimkovic (7;4) a Krejčířovou (17;-18;17). V zápase o 3. místo bohužel na tři sety prohrála s Anetou Adamčíkovou z Orlové.

Ve čtyřhrách se nejdál dostal náš pár Krejčířová – Baranová, když porazily dvojici Honajzerová – Dejlová a následně pár Wiedermannová – Hrubá. V následujícím zápase prohrály s druhým nasazeným párem Czajová – Adamčíková z Orlové a skončily tak na třetím místě.