GPC U13 v Kopřivnici

V sobotu 20.2. se v Kopřivnici pořádal turnaj GPC kategorie U 13. Turnaje se zúčastnilo celkem 46 hráčů a hráček. Mezi nimi byli i hráči z našeho oddílu, Tereza Suchánková, Lucie Skařupová, Ella Grigárková, Michael Malátek, Viktor Klein a Richard Hluší.

V první disciplíně mixu se všem našim smíšeným párům, Suchánková-Klein, Hluší-Grigárková, Malátek-Skařupová podařilo postoupit z prvního kola. Suchánková -Klein porazili pár Raška-Špačková z Kopřivnice, Hluší-Grigárková pár Šíra-Vocetková (TJ Rožnov pod Radhoštěm/SK Badminton Boreček Opava) a Malátek-Skařupová vyhráli nad párem Kraus-Dvorníková z Klimkovic. Bohužel v dalších kolech už na své lépe připravené protihráče nestačili.

Ve dvouhře se klukům podařilo opět postoupit z prvního kola, ale do druhého se dostal pouze Viktor Klein, který ve třech setech porazil svého oddílového spoluhráče Michaela Malátka (-18;12;19). Dvouhra našich dívek měla podobný průběh. Do druhého kola se dostala pouze Tereza Suchánková, která následně prohrála s druhou nasazenou Valerií Žurkovou z SK p.e.m.a. Opava (2;9). V závěrečné disciplíně čtyřher se našim hráčům už nedařilo a kromě jednoho vítězného zápasu páru Hluší-Malátek proti páru Kostka-Kraus z Klimkovic do dalších kol už nikdo nepostoupil.

Další fotky najdete na našem Facebooku.

IMG_0182 IMG_0186 IMG_0191 IMG_0194