Dvě vítězství Dominika Kopřivy na 1. GPA U15

Na 1. celostátní turnaj GPA U15 do Jihlavy se sjelo 25 nejlepších chlapců a dívek z České republiky. Přerovský Dominik Kopřiva vstupoval do soutěže v pozici druhého nasazené ve dvouhře, třetího nasazeného ve čtyřhře chlapců s Tomášem Matulou a 5 nasazeného v mixu s Markétou Kohoutovou z Mostu. V prvním kole dvouhry měl Dominik volný los, ve druhém kole přehrál Ondřeje Běhounka z Ústí nad Labem 21:18, 21:17. Ve čtvrtfinále si poradil s Davidem Smutným z Brna 21:16, 21:16. V nedělním semifinále v téměř hodinové bitvě porazil Dominik Adama Šulce z Prahy 21:19, 16:21, 22:20. Své vítězné tažení korunoval ve finále vítězstvím nad Tomášem Matulou z B.O. Chance Ostrava 21:7, 22:24, 21:18.

V mixu měl pár Kopřiva/Kohoutová v prvním kole volný los. Ve druhém přehráli Hurtíka s Hejdukovou 21:17, 21:19. Ve čtvrtfinále vyřadili druhý nasazený pár Maňásek/Maixnerová 21:18, 21:16. Výkon Dominika a Markéty byl kolo od kola lepší. V semifinále porazili třetí nasazený pár Rzeplinski/Kozempelová 21:8, 22:20. V nedělním třísetovém finále pak přehráli další třetí nasazený pár Adam Šulc/Klára Šilhavá 18:21, 21:15, 21:19.

Dominik ke svým skvělým výsledkům ve dvouhře a mixu přidal ještě třetí místo ve čtyřhře chlapců spolu s T. Matulou z B.O. Chance Ostrava.