Druhá část turnaje „O POHÁR RYTÍŘE VÍTKA“

V sobotu 16. února proběhla druhá část ze série turnajů kterou pořádá badmintonový oddíl Chance & Ridera Sport Team, z.s. „O POHÁR RYTÍŘE VÍTKA“ pro kategorie U9, U11, U13, U15. Turnaje jsme se tentokrát zúčastnili pouze ve složení tří hráčů, Šimona Bezděka, Timona Krejčiříka a Natálie Timto, kteří hráli za kategorii U11. Tato kategorie byla zároveň sehrána jako oblastní kvalifikační turnaj pro MČR U11. Opět se hrály pouze dvouhry, švýcarským systémem, ale vzhledem k velkému množství hráčů se tentokrát hrálo na 5 kol a na dva vítězné sety do jedenácti bodů. Hráči hráli podle nových pravidel pro kategorii U11 na zkráceném hřišti o rozměrech 11,72 m x 5,18 m a s výškou sítě 130 cm. Našim hráčům se bohužel nedařilo postupovat v bodovém hodnocení za odehrané sety, i když většina zápasů byla poměrně vyrovnaná. Po třetím odehraném kole se ještě Natálie držela na třetím místě a Šimon na místě čtvrtém. Ale po dalších dvou nevyhraných zápasech a konečném součtu bodů se Šimon umístil na sedmém, Timon na šestém a Natálie také na šestém místě.

Fotky z turnaje najdete na našem Facebooku.