Čtvrté tréninkové kolo – 2.8.

Aktualizace, 28.7.2011: Z časových důvodů a z důvodu ne moc vhodného terénu jsem upravil trasu ze Staměřic do Oseka. Více viz mapka.

Čtvrté tréninkové kolo se uskuteční v úterý 2.8. a sraz bude opět u Ornitologické stanice v 17:45 hodin. Trasa měří přibližně 38km a předpokládaný návrat plánuji kolem 20. hodiny. Jednu kofolu si dáme po dojezdu u Bečvy. Opět uvítáme mezi námi nové tváře.

Výlet začne jako první etapa výjezdem na Čekyňák a po vršku do Sobíšek. Tam budeme pokračovat dál po zemědělských cestách do Radvanic a po silnici k Veselíčku. Kolem rybníků vyšlapeme na lesní cestu vedoucí do Staměřic. Od Staměřic se tentokrát bez zbytečného motání přesuneme zpět na Veselíčko. Po silnici dojedeme do Dolního Újezdu. Z cesty na Lipník odbočíme v Trnávce a terénem kolem železnice dojedeme do Oseka. Z Oseka budeme pokračovat klasickou cestou po pravém břehu Bečvy až zpět do Přerova.

Kdo chce jet, ať se nahlásí do komentářů – abych měl přehled, kolika lidí se mám dopočítat na srazu. Klidně přizvěte své známé, pokud mají odvahu a sílu. Zahrádku s kofolou si zvolíme na místě. Doporučuji cyklistickou helmu, pro mladší 18ti let je povinná. Akce se koná na vlastní nebezpečí mimo působnost SK Badminton Přerov.