Badmintonový víkend „Přerov – Orlová – Reykjavík“

V sobotu 10.11.2012 pořádal SK Badminton Přerov turnaj kategorie GP C dospělých za účasti 24 mužů a 12 žen. Nejlepšího umístění z přerovských hráčů dosáhla Karolína Trnkalová, která spolu s Bláhovou z Klimkovic vyhrála čtyřhru žen. Třetí místo v téže disciplíně obsadily sestry Pavlíčkovy. Ve smíšené čtyřhře si finálovou účast zajistili Jiří Pavelka s Janou Pavlíčkovou, kteří v rozhodujícím zápase prohráli s Ptáčkem a Kelnarovou z Kopřivnice. Na třetím místě v mixu skončili Zdeněk Zavadil s Dášou Pavlíčkovou.

Stejný den úspěšně bojovala v kategorii do 15 let v Orlové Veronika Pěčková, která zvítězila ve dvouhře dívek a zajistila si tak postup na celostátní turnaj žáků do 15 let, který se bude konat v Břeclavi. Ve čtyřhře dívek obsadila 2. místo spolu s Fukalovou z Českého Těšína.

Svůj víkendový program zahájila na dalekém severu v islandském Reykjavíku již v pátek Zuzana Pavelková na turnaji kategorie International Series. Po pátečním postupu do čtvrtfinále bojovala v sobotu s Natálií Perminovou z Ruska (mimochodem bronzová medailistka z Mistrovství Evropy juniorů v Miláně v roce 2009), které nakonec podlehla ve třech setech 21:14, 17:21, 21:11.