2. kolo družstev žáků v Orlové

V sobotu 21. dubna se konalo v Orlové – Lutyni 2. kolo družstev žáků. Naše družstvo se ho zúčastnilo ve složení Dominik Kopřiva, Viktor Klein, Richard Hluší, Tereza Suchánková, Ella Grigárková, Lucie Skařupová a Petra Řihovská. Postupně jsme se zde utkali s družstvy z Orlové, Českého Těšína, Kopřivnice a Klimkovic.

V prvním kole s družstvem z Orlové se nám podařilo vyhrát všechny zápasy, i když dva z nich byly odehrány na tři sety, a nad Orlovou jsme tak zvítězili 7 : 0.

Ve druhém kole s hráči z Českého Těšína jsme zase dva třísetové zápasy prohráli, ale dalších pět se nám podařilo díky Lucce, Tereze, Richardovi, Dominikovi a Petře vyhrát a Těšín jsme porazili 5 : 2.

Další kolo s BK Kopřivnicí bylo hodně vyrovnané, ale rozhodující body jsme získali díky Dominikovi, který ve dvouhře porazil Tomáše Dostála a ve smíšené čtyřhře kde s Luckou vyhráli nad párem Mikeska – Slívová. Konečný výsledek pak byl 4 : 3 pro Přerov.

Závěrečné utkání s družstvem Sokol Klimkovice A se nám už vyhrát nepodařilo. Podařilo se nám pouze uhrát dva vítězné body ve smíšené čtyřhře a ve dvouhře chlapců. Stav utkání skončil vítězstvím 5 : 2 pro Klimkovice A.

Zápisy utkání ke stažení