12. ročník Přeboru Klimkovic U11 a U15

V neděli 12. března 2017 se pořádal 12. ročník Přeboru Klimkovic a MS župy ČOS pro kategorii nejmladších žáků U11 a kategorií U15. V kategorii U15 nás reprezentovali Tomáš Drkoš, Ondřej Soják, Viktor Klein, Richard Hluší, Jiří Maňák, Dominik Kopřiva a z děvčat Lucie Skařupová a Tereza Suchánková. V kategorii U11 se ho zúčastnili Lukáš Chudárek a Petra Říhovská. Turnaj se hrál vyřazovacím způsobem na dvě porážky a na jeden set do 30 bodů bez prodloužení, kromě kategorie U11 chlapců, kde se hrálo ve skupinách.

Pro naše nejmladší hráče Lukáše s Petrou to byl první turnaj, kterého se zatím zúčastnili. Cílem bylo hlavně seznámit se s atmosférou na turnaji a sbírat herní zkušenosti do dalších let. Lukáš prohrál dva zápasy ve své skupině a Petra jeden zápas vyhrála a dva prohrála. Následně si také oba dva vyzkoušeli práci rozhodčího na kurtu.

V kategorii U15 se nejdál dostal Dominik Kopřiva, který v souboji s domácím Davidem Slívou o druhé a třetí místo těsně prohrál 30:29. Na čtvrtém místě skončil Tomáš Drkoš, který po vítězství nad svým oddílovým spoluhráčem Ondrou Sojakem také prohrál s Davidem Slívou 30:19.

Z děvčat nejlepšího výsledku dosáhla Lucie Skařupová, která po prohře s Olívií Kadlecovou z Púchova 30:19 obsadila dělené 5-6 místo.