1. kolo družstev žáků v Karviné, 19.9.2015

V sobotu 19. 9. se v Karviné konalo 1. kolo smíšených družstev žáků. Bohužel, kvůli nemoci některých našich hráčů jsme se ho zúčastnili v neúplné sestavě, dvou chlapců a tří děvčat. Tím pádem jsme každému našemu soupeřícímu družstvu darovali 1 bod za nesehraný zápas.

Jako první jsme se utkali s hráči z TJ Rožnova pod Radhoštěm. Po pěti sehraných zápasech a jednom nesehraném byl stav utkání na body 3:3. V závěrečném zápase mixu nám 4. vítězný bod přinesl po třísetové bitvě Ondra Soják spolu s Maruškou Studenou.

Do druhého utkání jsme nastoupili proti TJ Slavoji Český Těšín, kterému stejně jako v našem družstvu chyběl 1 hráč. V šesti zápasech se nám podařilo pět dotáhnout do vítězného konce a vyhráli jsme 5:1.

Ve třetím utkání nás čekal dost silný soupeř, Sokol Klimkovice A. Hráči Klimkovic prokázali poměrně silnou převahu skoro ve všech zápasech, a zvítězili 6:1. Jeden bod se nám podařilo získat ve dvouhře dívek díky Marušce Studené.

Čtvrté družstvo, se kterým jsme se utkali byl SK Badminton Boreček Opava. Stejně jako s Rožnovem byl stav bodů vyrovnaný 3:3. Poslední zápas v mixu nám bohužel nevyšel a z rozhodujícího čtvrtého bodu se radovalo družstvo Opavy.

V posledním utkání proti soutěžícím Sokola Klimkovic B jsme nastoupili s rozhodnutím získat ještě jedno vítězství. I když na některých našich hráčích byla vidět únava z předchozích zápasů podařilo se trenérům našeho klubu namotivovat své svěřence k maximálním výkonům a po několika vyrovnaných zápasech jsme si za stavu bodů 4:3 připsali 3. vítězství.

zaci karvina - 1. kolo zaci karvina - 1. kolo zaci karvina - 1. kolo