1. kolo 2. ligy SmBaS

V neděli 12.10. se v Kopřivnici konalo 1. kolo 2. ligy SmBaS. Turnaje jsme se účastnili ve složení Jan Pavelka, Tomáš Riedl ml., Tomáš Riedl st., Petr Večerka, Zdeněk Zavadil, Karolína Trnkalová, Zuzana Bláhová. Ačkoliv jsme na turnaj odjížděli s tím, že pravděpodobně přivezem dvě porážky, nakonec se nám zadařilo. V prvním utkání jsme porazili Opavu 5:3, přestože ve hře byl pro nás ještě zajímavější výsledek 7:1. Nevydařil se nám podle představ zápas ženské dvouhry a třetí dvouhry mužů – oba zápasy se rozhodovaly až v koncovce třetích setů, kde naši hráči byli slabší. Pěkný zápas a důležitý bod uhrál Tomáš Riedl ml. ve druhé dvouhře proti sebevědomím nadopovanému soupeři.

Druhý zápas proti Kopřivnici byl rozehrán minimálně na remízu. Nejblíže k chybějícím bodům jsme měli ve smíšené čtyřhře, kterou se na tři sety nepodařilo dotáhnout do vítězství. Také zápas první čtyřhry mužů mohl znamenat bod, ovšem soupeř byl ve třetím setu silnější. Nakonec jsme museli odjet s porážkou 3:5.

Na turnaji jsme si mohli poprvé vyzkoušet také nové dresy Adidas, které nám za zvýhodněných podmínek dodala firma Lionsport a potisk zařídila reklamní agentura Nona.

Další kolo se uskuteční opět v Kopřivnici na konci listopadu. Do té doby máme dostatek času naučit některé hráče zvládat koncovky setů a dát dohromady co možná nejsilnější sestavu.

liga7 liga6 liga5 liga4 liga3 liga2 liga1